Informace pro prodejce

Máte přebytky z vlastního chovu, nebo se chovatelství věnujete na plný úvazek? Proměňte společně s námi své úspěchy na peníze. Přidejte se k nám i Vy!

Termíny 2024: 27.1., 24.2., 23.3., 27.4., 25.5., 22.6., 27.7., 31.8., 28.9., 26.10., 30.11., 14.12. 2024

Zajistíme Vám plnohodnotný komfort pro Váš prodej či výstavu na naší akci, začátečníkům rádi se vším poradíme. Každému prodejci jsou připraveny prodejní stoly se židlemi dle jeho požadavků včetně přístupu k teplé vodě, elektřině a internetu. Samozřejmostí je také bezbariérový přístup na sál přímo z parkoviště, kde máte své vyhrazené parkování zdarma.

Nestíháte ráno snídani? Posnídejte v klidu, až budete mít vše připravené, v našem bufetu, který je v provozu již od 7 hodin a posilněte se tak na úspěšný prodej.

Délka jednoho prodejního stolu je 1,8 metru a hrdě tak patříme k trhům, které poskytují největší prodejní místa. Nevyužijete tolik prostoru? Lze si objednat také poloviční stoly. Z bezpečnostních důvodů je možné Váš sortiment vystavovat pouze na plochách objednaných stolů.

Na svůj prodej se můžete připravovat od 7 hodin a přítomni na akci musíte být nejpozději do 8:30 hod., kdy probíhá pořadatelská kontrola. První návštěvníci jsou na sál pouštěni od 9:00 hod. V případě, že na akci nedorazíte, je potřeba Vaši účast zrušit do 48 hod. před konáním akce. V opačném případě Vám bude poplatek za prodej na akci naúčtován, jako byste se akce účastnili.

Vysokou návštěvnost krom naší tradice zajišťuje především široká reklamní síť. Spolupracujeme s Hitrádiem Dragon, Českým rozhlasem, reklamní agenturou Boom Karlovy Vary, výlepovou agenturou Rengl, obchodním centrem Fontána Karlovy Vary a dalšími partnery. Internetovou reklamu provozujeme skrze Facebook, Instagram, Google Ads a Sklik.

Prodejce si zajistí své vybavení k prodeji sám, včetně prodlužováků, akvárií a dalších pomůcek potřebných k prodeji. Počet prodejních míst na 1 prodejce je volitelný, dbejte proto, prosím, abyste si zarezervovali dostatečně velký prostor k prodeji. Prodejní stůl lze objednat pouze pro 1 prodejce – sdílení stolů není z organizačních důvodů povoleno.

Informace pro prodejce a přihlášky: info@zivotvevode.cz nebo tel. 359 901 449 (vol.4)

Poplatky za 1 prodejní stůl:
od 50 do 200 Kč – kalkulace na míru

Call Now Button