Pracovní pozice: Brigádník v Chodově

Mladá moderní firma Ráj mazlíčků s.r.o. přijme do svého týmu kolegy na stále oblíbenější pobočku v samém centru města Chodova.

Víme, že zvířecí pohled umí promlouvat tím nejkrásnějším jazykem a jen pravá láska je přiměje vrtět ocáskem. A my víme, jak na to.

Jsme parta srdcařů, co svou práci milují. Bude to i Tvá práce snů? Živá zvířátka sice neprodáváme, protože jsme toho názoru, že do klecí v obchodech nepatří, ale denně jich přijde na návštěvu spousta. A právě Ty jim poradíš ty nejlepší vychytávky z našeho sortimentu.

Od kandidáta na brigádnickou pozici si představujeme, že bude oporou svým kolegům. Bude se starat o to, aby se zákazníci na prodejně cítili dobře a líbilo se jim u nás. Bude doplňovat zboží do regálů, kontrolovat expirace, udržovat pořádek, pomáhat s kompletováním objednávek a asistovat při výdeji zásilek.

Zverimex Ráj mazlíčků Cheb OD Prior

My vám na oplátku nabízíme skvělé pracovní prostředíbezvadný kolektivšéfa kliďase a motivující ohodnocení! Mzda činí 130 Kč / hod. (při uplatnění slevy na poplatníka se jedná o čistou mzdu).

Ideální uchazeč je podle nás především komunikativní a spolehlivý. Vše ostatní vás dokážeme naučit. Naše firma jde udržitelným směrem a pokud se o tuto oblast zajímáte, bude to pecka.

Naše firma každý měsíc pořádá AkvaTera trhy a v létě se věnujeme akcím pro čtyřnohé parťáky, tak pokud budete mít zájem, můžete se podílet i na tomto.

Zverimex Ráj mazlíčků Cheb OD Prior

Další plusové body dáváme za:

  • min. uživatelská znalost práce na PC
  • cit pro design
  • empatie, vřelost, samostatnost
  • znalosti v oblasti domácích mazlíčků

Nabízíme také možnosti kariérního růstu na HPP. Dokážeme rovněž finančně ocenit vaši snahu na současné pozici formou bonusů a odměn.

Smlouva DPP či DPČ, odhadovaný měsíční přivýdělek 4.000-10.000 Kč. Vhodné od 15 let. Dlouhodobá spolupráce.

Oslovilo vás to? Vyplňte formulář!

    Tento formulář využívá Akismet pro omezení spamu Zjistěte jak jsou zpracovávána vaše data.